Gülşah ÇETİNKAYA

Minik Yıldızlar Ailesi,

Her şey için çok teşekkür ediyoruz her birinize. Önce “güven” duymak istemiştim çocuğumu emanet ederken, bu güveni fazlasıyla karşıladınız ve kendi çocuğunuz gibi “oğlum, kızım” hitaplarını sizden duymak çok mutluluk vericiydi. Hakkınızı helal edin. Daha nice güzel, verimli eğitim-öğretim yılları diliyorum.

Eylem&Erdem ÖNAL

Sevgili Minik Yıldızlar Ailesi,

Minik oğlumuzu sizlere emanet ederken aklımız hiç ardımızda kalmadı. Boyu ve kilosu artarken sizlerin ekledikleri ile büyüdü büyüdü büyüdü…

Aziz Kıvanç’ın Aziz Kıvanç olma serüveninde yanında bir destek, dost, öğretmen… olduğunuz; sadece akademik değil duygusal dünyasına yaptığınız katkılar için, kısacası tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Erdinç ÖZTÜRK

Sevgili Minik Yıldızlar Ailesi,

En değerli hazinemizi 3 yıl boyunca her gün sizlere emanet ettik. Hiçbir zaman aklımız arkada kalmadan geri aldık. Hazinemizin değerine değer kattınız. Bir anne ve baba için bunun ne kadar önemli ve değerli bir şey olduğunu hiçbir kelime tarif edemez…

Güzel kızımızı hep beraber büyüttük. Kızımız büyüdükçe içindeki okul sevgisinin de büyüdüğünü hissetmek harika bir duygu. Bu sevginin temelinde Minik Yıldızlar Ailesinin özverili ve sevgi dolu çalışmalarının olduğunda eminiz.

Küçük kızımızın önündeki uzun hayat yolculuğunda ihtiyacı olan her şeyin temelini en güzel şekilde attığınız için başta Müge hanım olmak üzere çok değerli öğretmenlerimize, güler yüzünü hiçbir zaman eksik etmeyen yardımcı personelinize sonsuz teşekkürler..

Gamze’nin babası Kodlama Öğretmeniniz Erdinç ÖZTÜRK

Hilal TAŞKIRAN

Sevgili Minik Yıldızlar Ailemiz,

Çocuklarımı güvenle, huzurla, keyifle bıraktığım, aile sıcaklığını, şefkatini, ilgisini ve tabi ki eğitim ve disiplinini bulduğumuz sevgili yuvamız…

Her daim mutlulukla anımsayacağımız muhteşem günler yaşadı çocuklarım kurumunuzda. Tüm emekleriniz için minnetle teşekkürler…

Derya YAHYAOĞLU

Sevgili Minik Yıldızlar Ailesi,

2 Yıldır sizinle yaşadığımız her an her paylaşım çok özeldi. İyi ki sizlerle tanıştık, iyi ki oğlumu sizlere emanet ettim. Sizinle geçirdiğimiz her gün için ayrı ayrı teşekkür ederiz. 

Sizleri çok seviyoruz ve başarılarınızın devamını diliyorum. Sizleri çok seviyoruz. 

Esra-Fatih ARSLANTÜRK

Değerli Minik Yıldızlar Ailesi,

Çocuklarımıza göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve sabrınızdan dolayı teşekkür ederiz. Yapmış olduğunuz değerli dokunuşlar hayatları boyunca çocuklarımıza yol gösterici olacaktır. 

Sahip olduğunuz değerli eğitim kadrosuna, çocuklarımız üzerinde emeği geçen tüm personelinize tek tek teşekkür ederiz.

Derya-Hasan UYGUN

İlk okulumuz, ilk öğretmenlerimiz. Hep özelsiniz. Üzerimizde gerçekten emeğiniz çok. Dağhan’ın Minik Yıldız olma yolunda çok emek verdiniz. Her birinizin Dağhan’ın gelişimi üzerindeki emeği yadsınamaz. Biliyoruz ki Dağhan ilkokula hazır. Daha şimdiden ilkokula başladığında size ziyaret planları yapıyor.

Yekta ERKUL

Anne baba olarak çocuklarımızı bir başkasına emanet etmek ne kadar zor bir süreç hepimiz çok iyi biliyoruz.

Çocuklarımızı önce emanet edip sonra eğitim ,görgü, saygı kurallarını öğrenmelerini arzuladığımız kreş hayatına adapte olmak Minik Yıldızlar ile çok keyifli oldu.

Kadronun deneyimli olması, binanın çocuklarımızın oyun ve eğitiminine kolaylık sağlaması bizi çok rahatlattı. İlk okul yılında arkadaş edinme – okula -öğretmenlerine alışma sürecini kolay ve keyifle tamamladık.

Ebeveyn olarak tüm kadroya her aşama için teşekkür ediyoruz.

Can ERSÖZ

Yıldız Teyzecim, yerin her zaman ayrı olacak benim için, anne kucağından çıkıp senin kucağında huzur buldum… annemi özlediğimde yanına inip sana sarıldım…. Ikinci bir “CAN oğlun” daha var… seni ve tüm öğretmenlerimi çoook seviyorum…. Evet şuan ilkolullu oldum belki ileride üniversite de bitip sizler gibi çalışma hayatına dahil olucam ama size hiç unutmayacağım.  Hakkınızı ödeyemeyiz….

Nehir ALADAĞLI

Yıldız teyzeciğim canım öğretmenlerim canım arkadaşlarım bugün okulumun ilk günüydü heyecanlıydım ama korkmuyordum çünkü siz bana ayaklarımın üzerinde durmayı,güçlü olmayı paylaşmayı arkadaşlığın ne demek olduğunu Öğrettiniz! evet ! yeni bir okulum var Ama minik yıldızların yeri başka evet! yeni öğretmenlerim var ama canım öğretmenlerimi asla unutamam sizi çok özledim ve çok seviyorum Şimdi sizden son bir isteğim var! Beni büyüten şevkatli yüreklerinizle bana şans dileyin! Saygılarımla

Zuhal VURAL

Biz maalesef son senemizde tanıştık Minik Yıldızlarla .kızım okul fobisi olan bir çocuktan ,okula güle oynaya giden hatta bende ana okulu öğretmeni olacağım diyen bir çocuğa dönüştü. .teşekkürler minik yıldızlar

Seren DİKMEN

Başta Yıldız Hanım olmak üzere tüm öğretmenleri ve çalışanları ile dört dörtlük bir okul Minik Yıldızlar. Tanıdığım herkese hiç tereddütsüz öneriyorum. Hepinize emekleriniz ve sevgi dolu yürekleriniz için çok çok teşekkür ediyoruz.

Pelin YENAL

Oğlum ve ailem adına sizleri tanıdığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Okul öncesi eğitim de oğluma sağladığınız temel için size çok teşekkür ederim. Sadece eğitim ve öğretim alanında değil vizyonu açık çok yönlü birey olma yolunda oğluma açmış olduğunuz pencereler için de size minnettarım. Tüm bunların haricinde bizim için en önemlisi oğlumun her sabah okula büyük bir keyifle giderek akşam da çok mutlu olarak geri dönmesidir. Tüm öğretmen arkadaşların ve sizin, katkı ve emekleriniz için minnettarım. Keşke ilkokulunuz olsa da eğitim hayatımıza sizlerle devam edebilsek.. Yüreğinize, vizyonunuza, emeklerinize sağlık size ve tüm öğretmenlere teşekkür ederim. Daha nice mutlu minik bireyler yetiştirme yolunda size başarılar dilerim.

Ayse ÜNMERİÇ

4 senedir birkez bile gozumun arkada kalmadigi ilkokulu da olsa dusunmeden oglumu gonderecegim adi minik icerigi kocaman okul

Erdem ÖNAL

Oğlumuzun; okul öncesi eğitiminde hangi kuruma gideceği konusunda düşünürken, en iyi okulun eve en yakın okul olduğu düşüncesiyle kapınızı çalmıştım. Geride bıraktığımız 1,5 yıl sonunda, oğlumuzun gelişimine sağladığınız katkılardan dolayı bu düşüncemin aslında en son düşünülmesi gereken bir kriter olduğunu fark ettim. Çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını destekleyen farklı eğitim, yönlendirme ve değerlendirme programlarını uygulayarak destek ve rehber olmanız, çocuklarımız hakkında bizleri her daim bilgilendiren bir sistemin olması, bizlerin geleceğe umutla bakmasını sağlıyor. Okul-veli işbirliğinin önemsendiği, yetişkin eğitimleri ile bizlere de destek olduğunuz, çocuklarımız kadar bizleri de önemsediğiniz, iyi bir ekip çalışması örneği sergilediğiniz için emeği geçen herkese minnettarım.

Eda MERCİMEKOĞLU

Bundan 1,5sene evvel sadece bilgi almak için girdiğim ama Yıldız Hanımla yaptığımız görüşme sonucunda etkilenip hemen kayıt yaptırdığım Minik Yıldızlar Anaokulunu herkese tavsiye ederim. Tüm öğretmenleri başta Müge Hanım olmak üzere ve tüm güleryüzlü çalışanlarıyla bence harika bir okul.Cocugumuz üzerindeki olumlu etkilerini saymıyorum bile.

Hilal TAŞKIRAN

İki çocuğum Minik Yıldızlar Anaokulunda yaklaşık dört yıldır eğitim almakta, Psikolog bir anneyim. Bir annenin çocukları için en temel arzusu olan güvenlik ve şefkat okulumuzun yapı taşlarından. Her daim ilgili, sevecen duyarlı ve eğitim konusunda da özenli bir kurum Minik Yıldızlar Anaokulu. Çocuklarım okullarını çok seviyor ve çok mutlular. Gösterdiğiniz tüm kıymetli emekleriniz için teşekkürler.

    To Top