Çocuklarınızın eğitim ve huzuru bizim temel önceliklerimizdir.

GÜVENLİ

Çocuğunuza okul öncesi bir okul seçerken, aileler maliyet, konum, müfredat çalışma saatleri ve ortam gibi bir çok farklı faktörü göz önünde bulundurabilirler. Okul öncesi bir ortam her şeyden önce güvenli olmalıdır ve okul öncesi bir ortamda bir çok düşüncenin güvenliği sağlanmalıdır. Bu yalnızca fiziksel çevreyi içermez, aynı zamanda duygusal güvenliği ve her çocuğun iyiliğini de kapsar..

MUTLU

Çocukluğun, doğallığın, hareketin, canlılığın ve mutluluğun çizgisidir. Minik Yıldızlar’da ev ortamını aratmayan bir sıcaklık vardır. Mutlu ve herkesle barışık çocuk yetiştirmek Okulumuzun bir sorumluluğudur. Çocuklar bol bol oynamalı, eğlenmeli, arkadaşlıklarını pekiştirmeli, eğlenceli ve zevk alarak etkinlikler yapmalıdır. ÇOCUKLAR MUTLU OLMALI VE ETRAFINA MUTLULUK SAÇMALIDIR.

EĞİTİM

Eğitim anlayışı gereği çocuklarımızın duygularını, tüm ihtiyaçlarını ve bireysel farklılıklarını ön planda tutarak eğitimsel yaklaşımlarında da tüm gelişim alanlarını desteklemeyi hedeflemektedir. Bu noktada temel hedefimiz çocuklarımızın; içinde bulundukları; her şeye açık, öğrenmeye istekli ve en verimli oldukları dönemde merak, farkındalık, ilgi, okuma alışkanlığı kazanmalarını ve en önemlisi her şeyle olumlu deneyim kazanmalarını sağlamaktır.

To Top